x
x

Rejestracja do poradni specjalistycznych pod nr tel: 158436 361 lub 362, Poradnia POZ- 15843 343, Poradnia NOL- 509 156 277, Laboratorium- 158436 385

Zagospodarowanie terenu przy szpitalu- zakończone

 

     Zakończyliśmy realizację inwestycji pn. "Zaprojektowanie i zagospodarowanie terenu przy szpitalu w Janowie Lubelskim". Zadanie obejmowało wykonanie dróg dojazdowych i pożarowych, parkingów, ciągów pieszych, zagospodarowanie terenów zielonych i rekreacyjnych, oświetlenie i ogrodzenie terenu z bramami wjazdowymi, zakup i montaż szlabanów z parkomatami, wiaty dla karetek szpitalnych, miejsc postojowych dla rowerów, zadaszenie nad wejściem głównym do budynku szpitala, stosowne oznakowanie terenu i budynków szpitalnych.

     Całość zrealizowanego zadania to kwota prawie 5 mln zł., w tym  dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych 3 150 000 zł oraz środki Powiatu Janowskiego w kwocie 1 776 450 zł.

     Z tej okazji w sobotnie popołudnie przed budynkiem naszego Szpitala odbył się briefing prasowy z udziałem szefa gabinetu politycznego wicepremiera i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Michała Moskala. Spotkanie dotyczyło zakończenia realizacji inwestycji oraz  przekazania informacji o kolejnych środkach dla naszego szpitala.

To kolejna inwestycja w tym szpitalu w czasie rządów Zjednoczonej Prawicy i będą następne – zapowiada szef gabinetu politycznego wicepremiera i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, Michał Moskal. – Ta inwestycja, związana z otoczeniem szpitala w Janowie Lubelskim, nie jest jedyną, którą tutaj zrealizowaliśmy. To nowy rezonans w szpitalu, nowy tomograf, to nowe lądowisko dla szpitala i termomodernizacja tego obiektu. I to jest także ten najnowszy program, który pojawił się w ostatnich tygodniach, czyli 15 milionów złotych, które trafi tutaj na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

     W uroczystości uczestniczyli m.in. Senator RP - Grzegorz Czelej, Szef Gabinetu Politycznego Wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego - Michał Moskal, Starosta Janowski - Artur Pizoń, Przewodniczący Rady Powiatu - Sławomir Dworak, Członkowie Zarządu Powiatu - Władysław Sowa i Józef Wieleba, Poseł na Sejm V, VIII i IX kadencji - Jerzy Bielecki, Wicestarosta Michał Komacki, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego - Ryszard Majkowski, Burmistrz Janowa Lubelskiego - Krzysztof Kołtyś wraz z Zastępcą Czesławem Krzysztoniem, Dyrektor Szpitala w Janowie Lubelskim - Renata Ciupak wraz z pracownikami oraz przedstawiciele Wykonawcy.

 

 

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
w Janowie Lubelskim
23-300 Janów Lubelski,
ul. ul. Zamoyskiego 149
tel.: +48158436605
faks: +48158235049
email:
NIP: 862-14-39-920
Polecamy

ezamawiajacy.png

zip.jpeg

nfz.jpeg

ministerstwozdrowia.jpeg

dnv.jpeg

powiat.png

korup2.png