Rejestracja do poradni specjalistycznych pod nr tel: 158436 361 lub 362

„Nowe kolory w ochronie zdrowia”

Od wielu tygodni świat stanął na głowie. Niewidoczny ludzkim okiem wirus spowodował ,że wszyscy żyjemy i pracujemy w ogromnym stresie. Jest to tym bardziej trudne, że nie znamy przeciwnika, nie wiemy czego tak naprawdę się spodziewać. Bardzo wiele osób pomimo tych trudności wykonuje swoją pracę. Wśród tych osób jesteśmy też my, pracownicy ochrony zdrowia. W swojej codziennej pracy leczymy, pielęgnujemy, dbamy o czystość itp.

Oprócz leków i opatrunków dawaliśmy zawsze dawkę uśmiechu, który nic nie kosztuje, a często koił ból. W obecnej sytuacji pacjent widzi maski, przyłbice czy gogle, dlatego kolorowa, miła dla oka, a często zabawna maseczka na naszych twarzach może trochę złagodzić stres związany z obecną sytuacją. Nasze radosne maseczki to dzieło wielu wspaniałych kobiet z Gminy Potok Wielki, które w zaciszu domowym uszyły ich już ponad osiem tysięcy sztuk.

Całą akcję koordynowała Pani Anna Brankiewicz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Potoku Wielkim, we współpracy z Motocyklistami, którzy na portalu zrzutka.pl oraz zaangażowanymi mieszkańcami Gminy Potok,  zebrali środki na zakup niezbędnych materiałów, a następnie maski uszyli i dostarczyli do janowskiego szpitala.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę wspaniałą akcję.

Pracownicy Szpitala w Janowie Lubelskim

maseczki maseczki