x
x

Rejestracja do poradni specjalistycznych pod nr tel: 158436 361 lub 362, Poradnia POZ- 15843 343, Poradnia NOL- 509 156 277, Laboratorium- 158436 385

Podziękowania za pomoc

„Jesteśmy tak silni, jak nasze najsłabsze ogniwo…”

Składamy serdeczne podziękowania za pełną zaangażowania postawę większości pracowników janowskiego szpitala w obliczu nieznanej, przerażającej cały świat epidemii.

Dziękuję za trwanie na posterunku, zachowanie spokoju i podejmowanie nowych wyzwań w postaci pobierania wymazów od osób potencjalnie zarażonych wirusem, opiekę nad pacjentami z podejrzeniem. Stanowicie przykład dla całego naszego społeczeństwa.

Pamiętajmy że służba chorym stanowi nasz obowiązek. Bez Was – personelu szpitala, nie wygramy tej wojny.

Dziękujemy za inicjatywy pracowników w pozyskiwaniu środków ochrony indywidualnej, za szycie już od prawie 2 tygodni masek ochronnych, za wsparcie dobrym pomysłem, słowem i gestem.

Składamy ponadto serdeczne podziękowania wszystkim instytucjom, firmom oraz osobom prywatnym za pomoc w pozyskiwaniu środków ochrony indywidualnej oraz środków dezynfekujących dla personelu medycznego.

 

Przykładem takich zachowań jest przekazanie środków przez janowskich stomatologów, kosmetyczki czy też grupy osób które szyją maseczki w domach. Razem możemy więcej.

day1.jpeg

Dary przekazane w ramach akcji #podzielsiezapasem

Dziękujemy także inspekcji weterynaryjnej za użyczenie dużej partii środków ochrony  już w pierwszych dniach wystąpienia koronawirusa w naszym kraju.

day3.jpeg

Dary przekazane przez inspekcję weterynaryjną

.  

 

                                                                                                                                                                                 

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
w Janowie Lubelskim
23-300 Janów Lubelski,
ul. Zamoyskiego 149
tel.: 15 84 36 605
faks: 15 82 35 049
email:
NIP: 862-14-39-920
Polecamy

ezamawiajacy.png

zip.jpeg

nfz.jpeg

ministerstwozdrowia.jpeg

dnv.jpeg

powiat.png

korup2.png